בואו נדבר על ה-PIL שבחדר...

PIL היא חברת סטארטאפ המפתחת כלים דיגיטליים להכשרה, ניהול ושימור ידע מקצועי בתחום הביטוח. החברה הוקמה על-ידי מורלי דורי, לאחר קריירה של 30 שנה בתפקידי ניהול בכירים בענף הביטוח.

הכלים של PIL פותחו כדי ליצור מציאות של אנשי מקצוע ועובדים מוכשרים ובקיאים יותר, מרוצים יותר ובסופו של דבר – כאלה שמביאים לתוצאות טובות יותר.

כלים דיגיטליים, הנגשה, ביטוח - מה הקשר?

עולם הביטוח הוא עולם מורכב שמכיל כמויות אדירות של ידע. העוסקים בו נדרשים להבין את החוקים הקיימים ברמה טובה מספיק כדי לדעת ליישם אותם במגוון מצבים ותחת מורכבויות שונות. לצד המורכבות, בשנים האחרונות עבר שינוי משמעותי על התחום. עלייתן של חברות כמו Lemonade סימנה מגמה של הצורך בהתחדשות, הפשטה והנגשה של תחום הביטוח שיצא לו שם של תחום סבוך וקשה להבנה. הדרישה הגוברת להנגשת ידע ביטוחי קיימת לא רק מול הלקוחות, אלא גם בקרב אנשי המקצוע. הצורך להקנות ולשמר ידע מקצועי עדכני ורלוונטי בקרב העובדים והעובדות גדל ומצד שני, התחרות הקשה בתחום מצריכה  שמירה על עלויות נמוכות וחיסכון במשאבים. כלי העבודה העומדים כיום לרשותם של אנשי ונשות המקצוע בענף מיושנים ולא תואמים את היכולות הטכנולוגיות של המאה ה21. 

איך פותרים את הבעיה?

PIL מפתחת פתרונות דיגיטליים להכשרה, ניהול ושימור ידע של אנשי מקצוע העוסקים בביטוח על תחומיו השונים. הפתרונות מוצעים כ-(SAAS (Software as a service – מערכות ותכנים דיגיטליים, אליהם ניתן לגשת אונליין מכל מקום ובכל שעה, ללא צורך ברכישה והתקנה של מערכות כבדות ומסורבלות. 

התכנים מוגשים בצורה אינטראקטיבית ונגישה ומעודכנים בכל עת לפי דרישות הרגולציה. 

הפתרונות מתאימים לעסקים בכל קנה מידה, החל מעצמאיים ועצמאיות ועד לחברות המונות אלפי עובדים, הודות למודל תשלום המתבסס על מספר המשתמשים. 

PIL מציעה שני כלים חדשניים

מערכת חכמה
לחיפוש רגולציה

מרכז למידה
דיגיטלי לביטוח

עם PIL תוכלו:

לחסוך את הזמן והמשאבים הנדרשים לפיתוח עצמי של כלי עבודה והדרכה

לחסוך בעלויות הודות למודל תשלום לפי שימוש (pay as you go)

ליהנות מכלי עבודה ולמידה חדשניים שזמינים עבורכם בזמן ובמקום הנוח לכם

למדוד את היעילות של ניהול ושל שימור הידע בארגון שלכם​

איך PIL נולד?

מורלי דורי


 

המוח שמאחורי PIL, לשעבר מנכ”לית ביטוח חקלאי וסוכנות הביטוח פלתורס, בעלת ידע וניסיון מקצועי של למעלה מ-30 שנים בעולם הביטוח. 

מורלי החלה לפתח לומדות ביטוח כבר בשנת 2009 ואף מכרה אותן בהצלחה לחמשת חברות הביטוח הגדולות בארץ, אבל החלום הגדול חיכה עד לשנת 2019 – השנה שבה הוקמה PIL. 

השאיפה היא להמשיך ולפתח פתרונות וכלים להנגשת ידע בעולם הביטוח, ובכך לאפשר לעסקים ולחברות לעבוד בצורה יעילה ואפקטיבית יותר. 

דילוג לתוכן